DNFF120CG115
- Manufacturer Part Number:
- DNFF120CG115
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- FAN KIT 120MM GRY/BEIG 115V 5PC
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm)
- Specifications :
- Fan, AC, Square, 105 CFM
- Type :
- Fan
- Voltage - Input :
- 115VAC