7F.20.9.024.1020
- Manufacturer Part Number:
- 7F.20.9.024.1020
- Manufacturer/Brand:
- Finder Relays, Inc.
- Part of Description:
- FAN W/FILTER SIZE 1 14.1CFM 24V
- Manufacturer :
- Finder Relays, Inc.
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.62" L x 3.62" W (92.0mm x 92.0mm)
- Specifications :
- Fan, DC, Square, 14.1 CFM
- Type :
- Fan
- Voltage - Input :
- 24VDC