FLHTF125A230
- Manufacturer Part Number:
- FLHTF125A230
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- FAN HEATER 125W 240V 5.5X4X5.3"
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 5.30" L x 4.00" W x 5.50" H (134.6mm x 101.6mm x 139.7mm)
- Specifications :
- Heater, 125W
- Type :
- Heating Unit
- Voltage - Input :
- 240VAC