7F.20.9.024.2055
- Manufacturer Part Number:
- 7F.20.9.024.2055
- Manufacturer/Brand:
- Finder Relays, Inc.
- Part of Description:
- FAN W/FILTER SIZE 2 32.4CFM 24V
- Manufacturer :
- Finder Relays, Inc.
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 4.92" L x 4.92" W (125.0mm x 125.0mm)
- Specifications :
- Fan, DC, Square, 32.4 CFM
- Type :
- Fan
- Voltage - Input :
- 24VDC