FAN80AC115
- Manufacturer Part Number:
- FAN80AC115
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- FAN AC AXIAL 80MM 32CFM 115V
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.15" L x 3.15" W x 1.51" H (80.0mm x 80.0mm x 38.4mm)
- Specifications :
- Fan, AC, Square, 32 CFM
- Type :
- Fan
- Voltage - Input :
- 115VAC