DNMF100AC115
- Manufacturer Part Number:
- DNMF100AC115
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- FAN AC 115V 120MM 105CFM 22W
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 4.72" L x 4.72" W x 1.50" H (119.9mm x 119.9mm x 38.1mm)
- Specifications :
- Fan, AC, Square, 105 CFM
- Type :
- Fan
- Voltage - Input :
- 115VAC