CC9001-4X-230
- Manufacturer Part Number:
- CC9001-4X-230
- Part of Description:
- CABINET COOL TYP4X 70.5LX23.75"W
- Size / Dimension :
- 70.50" L x 23.75" W x 8.00" H (1790.7mm x 603.25mm x 203.2mm)
- Specifications :
- 6" Fan (8), 57000 BTU/hr, Stainless Steel, Type 4X
- Voltage - Input :
- 230VAC