CC9000-230
- Manufacturer Part Number:
- CC9000-230
- Part of Description:
- CABINET COOLER TYP4 70.5LX23.75W
- Size / Dimension :
- 70.50" L x 23.75" W x 8.00" H (1790.7mm x 603.25mm x 203.2mm)
- Specifications :
- 6" Fan (8), 57000 BTU/hr, Type 4
- Voltage - Input :
- 230VAC