FAN150AC115
- Manufacturer Part Number:
- FAN150AC115
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- FAN AC AXIAL 150MM 210CFM 115V
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 6.38" L x 5.75" W x 2.00" H (162.1mm x 146.1mm x 50.8mm)
- Specifications :
- Fan, AC, Round, 235 CFM
- Type :
- Fan
- Voltage - Input :
- 115VAC