DNFF080LG115
- Manufacturer Part Number:
- DNFF080LG115
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- FAN KIT 80MM LT GRY 115VAC 5PCS
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Rack Thermal Management
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 4.13" L x 4.13" W x 2.42" H (105.0mm x 105.0mm x 61.5mm)
- Specifications :
- Fan, AC, Square, 32 CFM
- Type :
- Fan
- Voltage - Input :
- 115VAC