A8504951S16W
Manufacturer Part Number:
A8504951S16W
Part of Description:
CONN CABLE CLAMP SZ16 OLIV 1-20
Cable Exit :
90°
Cable Opening :
0.500" ~ 0.630" (12.70mm ~ 16.00mm)
Color :
Olive
Diameter - Outside :
1.390" (35.31mm)