A85049124S25N
Manufacturer Part Number:
A85049124S25N
Manufacturer/Brand:
Amphenol Interconnect India
Part of Description:
CONN CABLE CLAMP SZ25 J SILVER
Manufacturer :
Amphenol Interconnect India
Product Category :
Backshells and Cable Clamps
Cable Exit :
180°
Cable Opening :
0.850" (21.59mm)
Color :
Silver
Diameter - Outside :
1.870" (47.50mm)