AHDPBS-18-002
- Manufacturer Part Number:
- AHDPBS-18-002
- Manufacturer/Brand:
- Amphenol Sine Systems Corp
- Part of Description:
- CONN BACKSH SZ18 BLK 1 7/16-12
- Manufacturer :
- Amphenol Sine Systems Corp
- Product Category :
- Backshells and Cable Clamps
- Cable Exit :
- 180°
- Cable Opening :
- 0.571" ~ 0.709" (14.50mm ~ 18.00mm)
- Color :
- Black
- Diameter - Outside :
- 1.551" (39.40mm)