M85049/38S25N
Manufacturer Part Number:
M85049/38S25N
Manufacturer/Brand:
Amphenol Interconnect India
Part of Description:
CONN CABLE CLAMP SZ25 SILVER
Manufacturer :
Amphenol Interconnect India
Product Category :
Backshells and Cable Clamps
Cable Exit :
180°
Cable Opening :
0.420" ~ 0.850" (10.67mm ~ 21.59mm)
Color :
Silver
Diameter - Outside :
1.890" (48.01mm)