DN-19GS-600
- Manufacturer Part Number:
- DN-19GS-600
- Manufacturer/Brand:
- Assmann WSW Components
- Part of Description:
- RAIL 19" L SUPPORT 330MM 2PCS
- Manufacturer :
- Assmann WSW Components
- Product Category :
- Rack Accessories
- Accessory Type :
- Mounting Bracket
- Features :
- 12.992" (330.00mm) Length