A850497911W03
Manufacturer Part Number:
A850497911W03
Part of Description:
CONN BACKSHLL W/CLMP SZ11 B OLIV
Cable Exit :
90°
Cable Opening :
0.250" ~ 0.380" (6.35mm ~ 9.65mm)
Color :
Olive Drab
Diameter - Outside :
0.850" (21.59mm)