A850497911N03
Manufacturer Part Number:
A850497911N03
Part of Description:
CONN BACKSH W/CLMP SZ11 B SIL
Cable Exit :
90°
Cable Opening :
0.250" ~ 0.380" (6.35mm ~ 9.65mm)
Color :
Silver
Diameter - Outside :
0.850" (21.59mm)