FAN150FG
- Manufacturer Part Number:
- FAN150FG
- Manufacturer/Brand:
- Hammond Manufacturing
- Part of Description:
- FAN GUARD FOR 150MM FANS
- Manufacturer :
- Hammond Manufacturing
- Product Category :
- Rack Accessories
- Accessory Type :
- Finger Guard
- Features :
- 5.906" (150.00mm)