RHMS-01.300.62
Manufacturer Part Number:
RHMS-01.300.62
Manufacturer/Brand:
Elesa USA Corporation
Part of Description:
RH-MS, TUBULAR HANDLES, TUBULAR
Manufacturer :
Elesa USA Corporation
Product Category :
Handles
Height :
3.228" (82.00mm)
Length - Center to Center :
11.811" (300.00mm)