RHMF-20.200.01
Manufacturer Part Number:
RHMF-20.200.01
Manufacturer/Brand:
Elesa USA Corporation
Part of Description:
RH-MF, BRIDGE HANDLES, BRIDGE HA
Manufacturer :
Elesa USA Corporation
Product Category :
Handles
Height :
1.772" (45.00mm)
Length - Center to Center :
7.874" (200.00mm)