MA-20.228.84
- Manufacturer Part Number:
- MA-20.228.84
- Manufacturer/Brand:
- Davies Molding, LLC
- Part of Description:
- HANDLE THERMOPLAS MTG CTR 8.976"
- Manufacturer :
- Davies Molding, LLC
- Product Category :
- Handles
- Height :
- 0.472" (12.00mm)
- Length - Center to Center :
- 8.976" (228.00mm)