RHA1-14.A200.N01
Manufacturer Part Number:
RHA1-14.A200.N01
Manufacturer/Brand:
Elesa USA Corporation
Part of Description:
RH-A1, TUBULAR HANDLES, TUBULAR
Manufacturer :
Elesa USA Corporation
Product Category :
Handles
Height :
1.575" (40.00mm)
Length - Center to Center :
7.874" (200.00mm)