FG4-E2.350.11
- Manufacturer Part Number:
- FG4-E2.350.11
- Manufacturer/Brand:
- Davies Molding, LLC
- Part of Description:
- HANDLE POLYAMIDE MTG CTR 13.78"
- Manufacturer :
- Davies Molding, LLC
- Product Category :
- Handles
- Height :
- 2.362" (60.00mm)
- Length - Center to Center :
- 13.780" (350.00mm)