CM45B95-3
- Manufacturer Part Number:
- CM45B95-3
- Manufacturer/Brand:
- Vector Electronics
- Part of Description:
- MODULE CARD MOUNT 3" WIDTH
- Manufacturer :
- Vector Electronics
- Product Category :
- Card Racks
- Card Size Range :
- 4.500" H x 9.600" L (114.30mm x 243.84mm)
- Guide Method :
- Height :
- 3U = 5.250" (133.35mm)
- Material :
- Aluminum
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 9.570" L x 3.000" W (243.08mm x 76.20mm)