UDD-1050-C
- Manufacturer Part Number:
- UDD-1050-C
- Manufacturer/Brand:
- Bivar Inc.
- Part of Description:
- CARD GUIDE GRD CLIP 10.5X0.08" B
- Manufacturer :
- Bivar Inc.
- Product Category :
- Card Guides
- Accessory Type :
- Nylon, Snap-In Mount, 10.500" (266.70mm)
- For Use With/Related Products :
- 0.062 ~ 0.079" (1.57 ~ 2.00mm) Cards