DC-750-102
- Manufacturer Part Number:
- DC-750-102
- Manufacturer/Brand:
- Bivar Inc.
- Part of Description:
- CARD GUIDE DEEP 7.5" 0.102" BK
- Manufacturer :
- Bivar Inc.
- Product Category :
- Card Guides
- Accessory Type :
- Nylon, Snap-In Mount, 7.500" (190.50mm)
- For Use With/Related Products :
- 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards