ZA5073-2.5
- Manufacturer Part Number:
- ZA5073-2.5
- Manufacturer/Brand:
- MPD (Memory Protection Devices)
- Part of Description:
- AUTO CBL ASSY W/PLG 12V 5A W/LED
- Manufacturer :
- Product Category :
- Cigarette Lighter Assemblies
- Color :
- Black
- Current Rating (Amps) :
- 5 A
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 6' (1.83m) Cord, ABS, Fused, LED Indicator
- Type :
- Cable, Auto Power Plug to 2.5mm DC Plug
- Voltage - Rated :
- 12 V