SCC30AMPPT
- Manufacturer Part Number:
- SCC30AMPPT
- Part of Description:
- BATT CHRG SOLAR CHRG 12V/24V 30A
- Charge Current - Max :
- 30A
- Power - Max :
- 800W
- Size / Dimension :
- 8.25" L x 7.50" W x 3.25" H (209.55mm x 190.50mm x 82.55mm)
- Voltage - Input :
- 100V
- Voltage - Nominal :
- 12V, 24V