BPC240845102
- Manufacturer Part Number:
- BPC240845102
- Part of Description:
- BLUE SMART IP22 CHARGER 24/8(1)
- Battery Cell Size :
- 24V
- Size / Dimension :
- 9.69" L x 3.07" W x 2.56" H (246.00mm x 78.00mm x 65.00mm)
- Termination Style :
- NEMA 5-15
- Voltage - Input :
- 120V
- Voltage - Nominal :
- 24V