BPC240531104R
- Manufacturer Part Number:
- BPC240531104R
- Part of Description:
- VICTRON BLUE SMART IP65 24V 5A B
- Battery Cell Size :
- 24V
- Size / Dimension :
- 7.48" L x 3.74" W x 1.85" H (190.00mm x 95.00mm x 47.00mm)
- Termination Style :
- NEMA 5-15P
- Voltage - Nominal :
- 24V