ZD3P65PD-W-US
Manufacturer Part Number:
ZD3P65PD-W-US
Manufacturer/Brand:
Zendure
Part of Description:
SUPERPORT S3 65W WALL CHARGER WI
Manufacturer :
Zendure
Product Category :
Battery Chargers
Battery Cell Size :
Battery Chemistry :
Mobile Devices
Charge Current - Max :
Charge Time :
2 Hrs
Features :
Mounting Type :
Wall Mount
Number of Cells :
3
Power - Max :
65W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
2.56" L x 1.14" W x 1.57" H (65.00mm x 29.00mm x 40.00mm)