SCC10AFM
- Manufacturer Part Number:
- SCC10AFM
- Part of Description:
- BATT CHRG SOLAR CHRG 12V/24V 10A
- Charge Current - Max :
- 10A
- Power - Max :
- 340W
- Size / Dimension :
- 5.10" L x 3.50" W x 0.75" H (129.54mm x 88.90mm x 19.05mm)
- Voltage - Input :
- 55V
- Voltage - Nominal :
- 12V, 24V