SCC10APWM
- Manufacturer Part Number:
- SCC10APWM
- Part of Description:
- BATT CHRG SOLAR CHRG 12V/24V 10A
- Charge Current - Max :
- 10A
- Power - Max :
- 240W
- Size / Dimension :
- 6.50" L x 3.50" W x 1.50" H (165.10mm x 88.90mm x 38.10mm)
- Voltage - Input :
- 16.5 ~ 22V
- Voltage - Nominal :
- 12V, 24V