V-USB-24-G21-1BB1
- Manufacturer Part Number:
- V-USB-24-G21-1BB1
- Size / Dimension :
- 2.10" L x 1.02" W x 3.33" H (53.34mm x 25.91mm x 84.61mm)
- Voltage - Input :
- 12 ~ 24V
- Voltage - Nominal :
- 5V