NPB-120-24XLR
Manufacturer Part Number:
NPB-120-24XLR
Part of Description:
BATT CHRGR DESKTOP 21V-30.4V 4A
Charge Current - Max :
4A
Power - Max :
120W
Size / Dimension :
7.09" L x 3.78" W x 1.93" H (180.0mm x 96.0mm x 49.0mm)
Termination Style :
XLR, 3 Pin
Voltage - Input :
90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Voltage - Nominal :
21V ~ 30.4V