U280-W02-40C2-G
- Manufacturer Part Number:
- U280-W02-40C2-G
- Part of Description:
- DUAL-PORT COMPACT USB-C WALL CHA
- Charge Current - Max :
- 3A, 2.22A, 1.67A
- Number of Cells :
- 2
- Power - Max :
- 40W
- Size / Dimension :
- 1.87" L x 1.06" W x 1.86" H (47.50mm x 27.69mm x 47.24mm)
- Voltage - Input :
- 120VAC, 230VAC
- Voltage - Nominal :
- 5V, 9V, 12V