U280-W04-100C2G
- Manufacturer Part Number:
- U280-W04-100C2G
- Part of Description:
- 4-PORT COMPACT USB WALL CHARGER
- Charge Current - Max :
- 2A, 3A, 3.25A, 3.4A, 5A
- Number of Cells :
- 4
- Power - Max :
- 100W
- Size / Dimension :
- 3.15" L x 1.17" W x 3.17" H (79.98mm x 29.59mm x 80.49mm)
- Voltage - Input :
- 120V ~ 230V
- Voltage - Nominal :
- 5V, 9V, 15V, 20V