GRP392231-3.7V-190MAH
- Manufacturer Part Number:
- GRP392231-3.7V-190MAH
- Part of Description:
- LITHIUM POLYMER BATTERY CELL 3.7
- Capacity :
- 190mAh
- Size / Dimension :
- 1.21" L x 0.87" W x 0.15" H (30.8mm x 22.1mm x 3.9mm)
- Termination Style :
- Voltage - Rated :
- 3.7 V