EH35MM2B
- Manufacturer Part Number:
- EH35MM2B
- Manufacturer/Brand:
- Conxall/Switchcraft
- Part of Description:
- ADAPT 3.5MM JACK TO 3.5MM JACK
- Manufacturer :
- Conxall/Switchcraft
- Product Category :
- Barrel Connector Adapters
- Body Finish :
- Nickel
- Body Material :
- Copper Alloy
- Connector Style :
- Conversion Type :
- Same Series
- Convert From (Adapter End) :
- Phone Jack, Stereo, 3.50mm (0.141", 1/8")
- Convert To (Adapter End) :