35RAPC2BV4
- Manufacturer Part Number:
- 35RAPC2BV4
- Part of Description:
- CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
- Actual Diameter :
- 0.142" (3.60mm)
- Features :
- Mounting Hardware, Thread Lock
- Industry Recognized Mating Diameter :
- 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone