DF11.3751.0010.01
Manufacturer Part Number:
DF11.3751.0010.01
Current Rating - Appliance Inlet :
10A
Current Rating - Circuit Breaker :
1.5A
Panel Cutout Dimensions :
Rectangular - 29.00mm x 73.50mm
Termination :
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Voltage Rating - Appliance Inlet :
250VAC