44R02-3121-150
- Manufacturer Part Number:
- 44R02-3121-150
- Part of Description:
- PWR ENT RCPT IEC320-C13 PNL SLDR
- Accomodates a Fuse :
- No
- Approval Agency :
- cULus, VDE
- Number of Positions :
- 3 per connection (3)
- Panel Cutout Dimensions :
- Rectangular - 72.20mm x 32.50mm
- Panel Thickness :
- 0.059" (1.50mm)