AKSO-200-Z-BLUE-R
- Manufacturer Part Number:
- AKSO-200-Z-BLUE-R
- Part of Description:
- CONN SHUNT 2MM TIN/BLUE
- Color :
- Blue
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Current Rating (Amps) :
- 1A
- Height :
- 0.136" (3.46mm)
- Pitch :
- 0.079" (2.00mm)