PF201W1B
Manufacturer Part Number:
PF201W1B
Manufacturer/Brand:
3M
Part of Description:
COMPUTER PRIVACY FILTER 20.1" W
Manufacturer :
3M
Product Category :
Privacy Filters, Screen Protectors
Applications :
LCD Monitor
Diagonal Screen Size :
20.1" (20.18", 512mm)
Product Status :
Active
Type :
Privacy Filter, Widescreen
Viewing Area :
434.00mm W x 272.00mm H