PF170C4B
Manufacturer Part Number:
PF170C4B
Manufacturer/Brand:
3M
Part of Description:
COMPUTER PRIVACY FILTER 17.0"
Manufacturer :
3M
Product Category :
Privacy Filters, Screen Protectors
Applications :
LCD Monitor
Diagonal Screen Size :
17.0" (18.09", 433mm)
Product Status :
Active
Type :
Privacy Filter
Viewing Area :
338.00mm W x 271.00mm H