AG215W9B
Manufacturer Part Number:
AG215W9B
Manufacturer/Brand:
3M
Part of Description:
3M AG21.5W9 ANTI-GLARE FILTER FO
Manufacturer :
3M
Product Category :
Privacy Filters, Screen Protectors
Applications :
Monitors
Diagonal Screen Size :
21.5" (21.50", 546mm)
Product Status :
Active
Type :
Anti-Glare Filter
Viewing Area :
477.00mm x 268.00mm