PF170C4F
Manufacturer Part Number:
PF170C4F
Manufacturer/Brand:
3M
Part of Description:
LW LCD MONITOR PRIVACY FILTER
Manufacturer :
3M
Product Category :
Privacy Filters, Screen Protectors
Applications :
LCD Monitor
Diagonal Screen Size :
17.0" (17.08", 434mm)
Product Status :
Active
Type :
Privacy Filter
Viewing Area :
344.49mm W x 277.81mm H