PF195W9B
Manufacturer Part Number:
PF195W9B
Manufacturer/Brand:
3M
Part of Description:
PRIVACY FILTER DESKTOP 19.5"
Manufacturer :
3M
Product Category :
Privacy Filters, Screen Protectors
Applications :
LCD Monitor
Diagonal Screen Size :
19.5" (19.50", 495mm)
Product Status :
Active
Type :
Privacy Filter, Widescreen
Viewing Area :
431.80mm W x 236.54mm H