EZJ-ZZV80010
Manufacturer Part Number:
EZJ-ZZV80010
Part of Description:
VARISTOR 80V 0201
Capacitance @ Frequency :
0.8 pF @ 1 MHz
Maximum DC Volts :
10 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
0201 (0603 Metric)
Product Status :
Obsolete
Varistor Voltage (Typ) :
80 V