SMOV34S321NP
Manufacturer Part Number:
SMOV34S321NP
Part of Description:
VARISTOR 510V 40KA BOX 5 LEAD
Capacitance @ Frequency :
3800 pF @ 1 MHz
Energy :
640J
Maximum AC Volts :
320 V
Maximum DC Volts :
420 V
Operating Temperature :
-45°C ~ 75°C (TA)
Varistor Voltage (Max) :
561 V
Varistor Voltage (Min) :
459 V
Varistor Voltage (Typ) :
510 V